onas

O nas

Nasz zespół tworzą specjaliści, których wspólną pasją jest dbałość o pielęgnację twarzy i ciała oraz piękny wygląd. Z przyjemnością pomogą w doborze odpowiednich zabiegów dla każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Przyjdź do nas, a my zrobimy dla Ciebie to, czego potrzebujesz. Zapraszamy!

Ewa Ślusarska

Właścicielka salonu, posiada kwalifikacje zawodowe potwierdzone państwowym dyplomem: technik usług kosmetycznych. Jej zainteresowania związane są ze świadomą i właściwą pielęgnacją skóry, zwalczaniem jej niedoskonałości; poprawą wizerunku, a także dbałością o zdrowie. Ponadto uczestniczy w wielu szkoleniach, kursach i kongresach, doskonaląc swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną. Jej ulubione motto brzmi: \\\"Wizytówka człowieka to jego wygląd, a tym samym wysoka samoocena\\\".

Ewa Chojnacka

Specjalista z kilkuletnim stażem zawodowym. Specjalistka w zakresie kompleksowej pielęgnacji twarzy i ciała oraz modelowania sylwetki. Ponadto wykonuje zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej: mezoterapii igłowej, lipolizy iniekcyjnej, wypełniania bruzd i zmarszczek wraz z modelowaniem ust za pomocą kwasu hialuronowego, zabiegi karboksyterapii oraz zabiegi z użyciem laserów. Dodatkowo zajmuje się przedłużaniem i zagęszczaniem rzęs oraz makijażem permanentnym. Aktywnie uczestniczy w szkoleniach i kongresach z zakresu kosmetologii. Jest zawsze uśmiechnięta i pogodna. Największą nagrodą i satysfakcją za jej pracę jest dla niej zadowolenie klienta po zakończonym zabiegu.

Urszula Deptuła

Dyplomowana kosmetyczka z kilkuletnim doświadczeniem, specjalizuje się w kosmetyce pielęgnacyjnej twarzy i ciała, masażu klasycznym, masażu bańką chińską, oraz wykonuje zabiegi za pomocą urządzenia Endermologie. Z pełnym zaangażowaniem podchodzi do każdego wykonywanego przez siebie zabiegu. Dąży do perfekcji poprzez ciągłe dokształcanie się podczas udziału w licznych szkoleniach. Zajmuje się również stylizacją paznokci (żel, akryl), manicurem klasycznym oraz hybrydowym, pedicurem i depilacją. Jej praca to jej pasja.

mgr. Karolina Pawłowska (obecnie urlop macierzyński)

Kosmetolog, Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie i Akademii Medycznej w Łodzi. Pracowała w Klinice Chirurgii Plastycznej Dr. Sankowskiego. Była jednym z ekspertów w programie dla Polsat TV "Chcę być piękna". Od 7 lat związana z Salonem Eden Day Spa, gdzie wykonuje zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała, eksfoliacje kwasami owocowymi, mikrodermabrazję, thermolifting Zaffiro, zabiegi IPL, endermologie LPG. Specjalizuje się w wykonywaniu masażu ciała miseczkami kokosowymi i gorącymi stemplami. Obecnie przebywa na urlopie macierzyńskim.

Marcin Stasiak

Absolwent UM W Łodzi - mgr fizjoterapeuta, masażysta, certyfikowany terapeuta manualny.