onas

O nas

Nasz zespół tworzą specjaliści, których wspólną pasją jest dbałość o pielęgnację twarzy i ciała oraz piękny wygląd. Z przyjemnością pomogą w doborze odpowiednich zabiegów dla każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Przyjdź do nas, a my zrobimy dla Ciebie to, czego potrzebujesz. Zapraszamy!

Ewa Ślusarska

Właścicielka salonu, posiada kwalifikacje zawodowe potwierdzone państwowym dyplomem: technik usług kosmetycznych. Jej zainteresowania związane są ze świadomą i właściwą pielęgnacją skóry, zwalczaniem jej niedoskonałości; poprawą wizerunku, a także dbałością o zdrowie. Ponadto uczestniczy w wielu szkoleniach, kursach i kongresach, doskonaląc swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną. Jej ulubione motto brzmi: \\\"Wizytówka człowieka to jego wygląd, a tym samym wysoka samoocena\\\".

Klaudia Rosiak

Dyplomowana kosmetyczka - technik usług kosmetycznych z kilkuletnim stażem, specjalizuje się w kosmetyce pielęgnacyjnej twarzy i ciała, wykonuje zabiegi za pomocą urządzeń takich jak: Integral LPG (lipomassage i endermolifting), Zaffiro thermolifting, IPL. Zajmuje się również stylizacją paznokci (żel, akryl), manicurem klasycznym, hybrydowym, japońskim, pedicurem, makijażem okolicznościowym, depilacją. Z pełnym zaangażowaniem podchodzi do każdego wykonywanego przez siebie zabiegu.

Weronika Ciołkowska

Kosmetolog, Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, aktualnie kontynuuje naukę w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Wykonuje zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała, masaż bańką chińską, eksfoliacje kwasami owocowymi, mikrodermabrazję, endermologie LPG, makijaże okolicznościowe, manicure i pedicure. Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów pielęgnacyjnych na twarz, które sprawiają jej największą satysfakcję. Najwięcej radości i motywacji do dalszej pracy sprawiają jej zadowolone i zrelaksowane klientki !!!